Yeni Network Marketing

Ana Sayfa » EĞİTİM » Yeni Network Marketing
Paylaş
Tarih : 25 Ocak 2013 - 17:03

Network Marketing firmasının ya da sisteminin yeni olması ile kast edilen sadece firma isminin değişmesi ise bunun üzerinde iyi düşünüp analiz etmek gerekmektedir.

 

 

Çünkü eğer var olan çalışma yaptığınız firmanın ürün gamı ile aynı ise,kazanç planında bir farklılık yok ise ,bu firmanın yeni olması sadece şirket isminin farklı olmasından başka bir şey değildir.

 

 

Bulunduğunuz konumda ki firmanız da belli bir kariyer ve kazanca ulaştınız ise yeni network marketing firmaları sizin acaba gerçekten yeni midir.Evet bizlerde bazen bu değişimlere uğradık,fakat haklı sebepler içerisinde ya bulunduğumuz firmaların sürekli kazanç planları ile oynaması,kalite standartlarını ilk gün ki gibi koruyamama gibi nedenlerden dolayıdır.Birde yeni bir firmaya geçiş sürecinden en büyük eksi yönler ekiplerinizi koruyamama durumudur.

 

 

Yeni Network Marketing firmasını yeni kategorisine sokmamız için gerçekten yukarıdaki aşamaların tersine farklı yeni bir ürün gamı,ya da çok farklı bir kazanç planı,ya da çok farklı bir kariyer planı gibi avantajlarla önünüze sunulması gerekmektedir.

 

 

Siz Siz olun Atalarımızın Boş yere söylemediği “dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak” deyimini hatırlayarak bu konuda biraz daha araştırmacı analizci ve detaycı olun.

Saygılarımla

 

Fatih Yavuz

Bağımsız Networker

Copyright © 2013 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Piyasasında Transfer başlıklı makalemizde en iyi networkcular, makaleler ve marketing liderleri hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

networkmarketingdernekleri
Network Marketing Dernekleri Nasıl İşliyor

Network Marketing Dernekleri Nasıl İşliyor Son Dönemde özellikle sektörde artan sayıda firmaların katılımı,bir çok insanın network marketing

Network-Marketing-
Network Marketing Tek Ürün

Son dönemde bizimde editörlerimizden bazı arkadaşlarımızında ilgilendiği network marketing tek ürün furyası Dünya genelinde hızla yayılmaya

Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır

Son Dönemde Girişimci sayısında artan sayı aynı paralelde sermaye gereksiniminide doğurmuştur.Çok iyi fikirleri ve projeleri olan fakat başlangıç

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI