Vegas Cosmetics

Ana Sayfa » GENEL » Vegas Cosmetics
Paylaş
Tarih : 23 Haziran 2014 - 13:02

logo_vegas

Ülkemize Giriş Yapan Yabancı Doğrudan satış firmalarının sayısı artarak devam ederken,yerli girişimcilerimizin de kaliteli markaları Türkiye’ye getirerek pazarın büyümesine büyük katkı sağladıklarını görmekteyiz.İşte Almanya Merkezli Alman markası Vegas Cosmetics Firması da Türkiye’de  Antalya merkezli ofisi ile Türkiye Network Marketing Piyasasına merhaba dedi.

 

Vegas Cosmetics adından da anlaşılacağı üzerine ana ürün gamı kozmetik ürünleri olmak üzere takı,aloe vera ürünleri ile de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Özellikle ülkemizde ki bayanların ilgi göstereceği kozmetik ürünlerin yanı sıra diğer dikkat çeken bir uygulaması da kişiye özel üzerinde not düşülebilen parfüm uygulamasıdır.

 

 

Rekabetin yüksek olduğu ülkemizde Alman markası olan Vegas Cosmetics firmasının da çalışmalarını ve devam eden süreçte Türk Network Marketing Piyasasında bulunduğu konumu merakla bekliyoruz.Vegas Cosmetics’e hoş geldin diyor,Türkiye’deki Danışmanlarına başarılar diliyoruz.

 

 

Vegas Cosmetics,Vegas Cosmetics Kimdir,Vegas Cosmetics Almanya,Vegas Cosmetics Türkiye,Vegas Cosmetics Üyelik,Vegas Cosmetics Ürünleri ve diğer tüm bilgileri resmi sitesi olan vegas-cosmetics.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Tek Ürün başlıklı makalemizde çok katlı pazarlama, doğrudan pazarlama ve doğrudan satış hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI