Sanal Distribütör

Ana Sayfa » EĞİTİM » Sanal Distribütör
Paylaş
Tarih : 28 Ocak 2013 - 13:54

sanaldistribütör

Sanal Distribütör Bu kavram bir çok networker tarafından bilinmemekle beraber bir çok networkerinde uyguladığı bir sistemdir.Sanal distribütör Nedir Sizlere kısaca anlatmaya çalışalım.

 

Sanal Distribütör uluslararası bazı network marketing firmaları tarafından uygulanan farklı bir ön çalışma sistemidir.

Yani global network marketing yapan firmaların bulunmadığı ülkelerde ,o firmaya üye olabilmek için uygulanan bir sistemdir.Global firmalara Sanal Distribütör olarak üye olup,bulunduğunuz ülkeye gelmeden bir çalışma yapabilirsiniz.

 

Yanlız sanal distribütörün avantajları olduğu gibi dezavantajları da vardır.En önemli avantajları sizinle başlayan bir firma yapılanmasının başında yer almanız,siz firmanın resmi açılışı ile beraber bulunduğunuz ülkede en üst seviyede lider ve yönetici konumuna getirebilir.

 

Sanal Distribütörün dezavantajları ise,iyi bir firma analizi yapmazsanız firmanın ülkenizde gerekli ürün izinlerini almasında sıkıntı yaşaması,gerekli sayıya ulaşamamaktan ötürü,firmanın resmi gelişinin gecikmesi,sizin ve oluşturduğunuz network ağının gerekli prim ödemelerini alamaması,ürünlerinin eline ulaşamaması gibi durumlardır.

 

Bu durumlarda sizin oluşturduğunuz network ağındaki kişiler ve sizlerin network kariyerlerininde etkilenmesi en büyük sıkıntılardan biridir.İlklerden olalım diye yurt dışına yönelik çalışma yapan networkerlerin bu konu da çok hassas ve dikkatli davranarak, hala ülkemizde zor kavranan network marketing’in gelişimini sekteye uğratmamalılardır.

 

Copyright © 2013 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve Kaynak Link  Gösterilmeden Yayınlanamaz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Network Marketing başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firması değiştirmek ve networkmarketing hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

networkmarketingdernekleri
Network Marketing Dernekleri Nasıl İşliyor

Network Marketing Dernekleri Nasıl İşliyor Son Dönemde özellikle sektörde artan sayıda firmaların katılımı,bir çok insanın network marketing

Network-Marketing-
Network Marketing Tek Ürün

Son dönemde bizimde editörlerimizden bazı arkadaşlarımızında ilgilendiği network marketing tek ürün furyası Dünya genelinde hızla yayılmaya

Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır

Son Dönemde Girişimci sayısında artan sayı aynı paralelde sermaye gereksiniminide doğurmuştur.Çok iyi fikirleri ve projeleri olan fakat başlangıç

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI