Rekabette Yanlış Oyunlar

Ana Sayfa » EĞİTİM » Rekabette Yanlış Oyunlar
Paylaş
Tarih : 26 Haziran 2013 - 11:03

Kuşkusuz Network Marketing sektörü gün geçtikce büyümeye devam ederken maalesef bu sektörde yer alan networker olarak adlandırdığımız danışman ve temsilci sayılarınında sürekli artış gösterdiğini görmekteyiz.

 

Daha önceki bir çok yazımızda belirtmemize rağmen maalesef sektörde yanlış oynanan oyun diye tabir ettiğimiz  birbirini karalama kampanyası,basiretsiz kişiler tarafından hala devam etmektedir.

Network Marketing Türkiye’nin önde kişilerinden ve Değerli bir yönetici olan Hakkı Özmoralı Bey’in de sürekli vurgu yaptığı sosyal medya da yaşanan bu sıkıntıların önlenmemesi sektör açısından olumsuz olarak göze çarpmaktadır.

 

Özellikle kurumsal kimlik yapısı olan network marketing firmaları bu konuda yaptırım uygularken,maalesef ağırlık yerli firmalarımız olmak üzere,kurumsallaşmasını tamamlamamış firmalarda bunu önlemek adına hiç bir adım atılmadığı gibi,destekler biçimde söylemlerde görülmektedir.

 

Bu şekilde benim firmam en iyi senin firman çok kötü senin ürünün kalitesiz en iyi ürünler bizde gibi ,çocuksu davranışla network yapan networkerler ve bu davranışlara izin veren firmaların maalesef ömürleri çok kısa olacaktır.Tarihte örneklerine sıkca rastladığımız bu olayı gözardı etmemek ,kurumsallaşmak isteyen firmalar ve lider olmak isteyen,yeni networklerin birinci derecede dikkat etmesi gereken hususlardan biri olduğunu ve unutmamalarını tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kyani Türkiye başlıklı makalemizde kyani, kyani doğrumu ve kyani doğrumudur hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI