Party Lite Türkiyede

Ana Sayfa » GENEL » Party Lite Türkiyede
Paylaş
Tarih : 18 Aralık 2014 - 17:18

PartyLite

Dünya Devleri Türkiye’ye Gelmeye Devam Ediyor,İşte yine kurumsal bir bakış açısı ile  işini ciddi yapan Doğrudan Satış Firmalarından Biri olan Party Lite Resmi Olarak Türkiye’de Faaliyetlerine Başlamıştır.Kısaca Party Lite Tanıyalım;

 

Herşey 1900’lerin başında Amerika New England’da Mabel BAKER adında bir öğretmenin aile ve arkadaşlarına hediye vermek amacıyla evinde yabani çileklerden mum yapmasıyla başladı.1909 yılında eşinin de yardımıyla yaptığı mumları satmaya başladı. Mabel Baker 1965 yılında öldüğünde evinde başladığı mum sevdasını Milyonlarca Dolar cirosu olan dünya çapında bir şirkete dönüştürmüştür.

Mabel Baker’dan sonra:

1973 Yılında Mabel Baker’ın mum şirketi dekorasyon ürünleri de satmak üzere PartyLite® Gifts Inc. isimli alt şirketini kurdu.

 

PartyLite ürünlerinin şirketlere değil Amerikalı kadınlar tarafından doğrudan müşterilere satılmasını amaçlayan yeni bir satış sistemi oluşturdu ve dünya çapında binlerce bağımsız satış danışmanı ile ürünlerinin müşterilerine ulaşmasını sağladı.

 

Blyth Inc.

PartyLite Gifts Inc. Şirketi 1990 yılında Amerikan Blyth şirketi tarafından satın alındı. Bugün dünyanın 23 ülkesinde 70.000’i aşan Satış Danışmanı ile Dünyanın en kaliteli dekorasyon ürünlerini, en doğal parfümlerini ve en parlak mumlarını müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

PartyLite® 2013 Yılı Dünyanın ilk 100 Doğrudan Satış şirketi listesinde 18.Sırada yer almaktadır.

Ayrıca PartyLite® 2014 Yılında Avrupanın en iyi doğrudan satış şirketi ödülünü almıştır.

Öncelikle Network Marketing Türkiye Olarak Party Lite Hoş Geldin Diyoruz.Pary Lite Nedir,Party Lite Kimdir,Paty Lite Üyelik,Party Lite Türkiye Hakkındaki Tüm Resmi Bilgileri Aşağıdaki Resmi Party Lite İletişim Kanallarından Temin edebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyon Ürünleri Tanıtım ve Pazarlama Limited Şirketi

Adres: Bağdat Caddesi, No: 211 / 17, Çiftehavuzlar – İSTANBUL
Telefon: +90 216 350 01 21

Web Site:partylite.com.tr
Email: info@partylite.com.tr

Bir önceki yazımız olan Sinan Ergin Kimdir başlıklı makalemizde kişisel gelişimciler, sinan ergin ve sinan ergin akademi hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI