Online Konferans

Ana Sayfa » EĞİTİM » Online Konferans
Paylaş
Tarih : 06 Şubat 2013 - 12:30

onlinekonferans

Kuşkusuz Network Marketing sektörünün başlangıcından bu yana devam eden en önemli iş geliştirme platformları,bire bir ve genel olarak yapılan toplantı, eğitim ve konferanslardır.

 

 

Gelişen teknoloji tabiki network marketing sektörünü etkiledi,özelliklede alışveriş yapmak,ekip takibini tek bir yerden detaylı olarak rapor şeklinde almak,aylık prim aktivitelerini görmek,aktif ve pasif üyelerin çalışma durumlarını görmek,bazı firmaların verdiği izinler doğrultusunda referans link yolu ile ekip oluşturabilmektir.

 

 

Yukarıda saydığımız genel yararlarının yanında bir de son dönemde nerdeyse network marketing firmalarının yüzde 80’ninde başlayan sanal toplantı ya da diğer adı ile online seminer konusuna değinmek istiyoruz.

 

 

Online konferanslar ev,rahatlığında gerçekten güzel bir teknolojik gelişme olsa da artılarının yanında eksilerini de dikkate almak gerekmektedir.Özellikle online konferansın artılarını alıp eksi yanlarını tamamladığınız da hem teknolojik olarak hem de fiziki olarak liderlik basamaklarını hem çok iyi kullanmış hem de hızla ilerlemiş olursunuz.

 

 

Online Seminer Artıları

 

Otel Toplantı Masrafı Olmaması

İnsanlarda giyim kıyafet zorunluluğu olmaması

Semineri veren kişinin rahat olarak sunumu yapabilmesi

Katılımcıların rahat bir şekilde sorularını sorabilmesi

 Gereksiz Baskı ile İnsanların Rahatsız Edilmemesi

Ekibinizi Global yada Ülkesel Bazda daha kolay büyütebilmek

 

Online Seminer Eksileri

Yüz yüze iletişimdeki sıcaklığın olmaması

Karşı taraftaki insanların mimik ve konuşmalarından iş hakkında fikirleri tam analiz edememek

Fiziki seminerldeki hızlı sistem girişlerinin sanal ortamda uzun sürebilmesi

Nadiren de olsa bağlantı sorunlarından dolayı seminerlerin yarıda kesilmesi

 

Bu gibi online konferansların bazı artı ve eksileri arttırılabilir.Fakat burdan iki tarafaın artıları ve eksileri analiz edilerek çok katlı pazarlama ekibinizi global ve Ulusal bazda genişletebilirsiniz.Online olarak ekibinize dahil ettiğiniz kişilerle internet ve telefon iletişimi silsilesi ile fiziksel iletişime geçiş yaparak,bunları tamamlayabilirsiniz.

 

Sonuç olarak düzenli,disiplinli ve dürüst çalışarak hem teknolojiyi hem de geleneksel network marketing pazarlama sistemini kullanarak başarıya ulaşmak çok zor olmayacaktır.

Saygılarımla

Fatih Yavuz

 Copyright © 2013 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve Kaynak Link  Gösterilmeden Yayınlanamaz

Bir önceki yazımız olan Sanal Distribütör başlıklı makalemizde Distribütör network, network Distribütör ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

networkmarketingdernekleri
Network Marketing Dernekleri Nasıl İşliyor

Network Marketing Dernekleri Nasıl İşliyor Son Dönemde özellikle sektörde artan sayıda firmaların katılımı,bir çok insanın network marketing

Network-Marketing-
Network Marketing Tek Ürün

Son dönemde bizimde editörlerimizden bazı arkadaşlarımızında ilgilendiği network marketing tek ürün furyası Dünya genelinde hızla yayılmaya

Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır

Son Dönemde Girişimci sayısında artan sayı aynı paralelde sermaye gereksiniminide doğurmuştur.Çok iyi fikirleri ve projeleri olan fakat başlangıç

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI