Nahrin Türkiye

Ana Sayfa » GENEL » Nahrin Türkiye
Paylaş
Tarih : 18 Aralık 2014 - 17:35

nahrintürkiye

Türkiye’de Network Marketing alanında ki ilgi ve yabancı firmaların Türkiye’ye gelişleri devam ediyor.İşte bu firmalardan biri de Nahrin Bir çok süreci tamamlamış olarak Türkiye’de ön çalışmalarına başlamış bulunuyor.Kısaca Nahrin firmasını tanıyalım;

Nahrin, 60 yıllık geçmişe sahip, 20’nin üzerinde ülkede çalışmalarını başarıyla sürdüren bir İsviçre Doğrudan Satış firmasıdır. (http://www.svdf.ch/mitgliedschaft/mitglieder/)

1957 yılından itibaren “Doğrudan Satış” sistemi ile çalışmalarını sürdüren Nahrin, 60.yılında Türkiye Doğrudan Satış Sektörü ile İsviçre kalitesini buluşturma hedefindedir. Ve bu yönde Kasım 2014 itibariyle çalışmalarına başlamıştır. Nahrin 400’ün üzerinde olan ürün sayısı ve yüksek kaliteli üretim standardı ile sektörde müşteri memnuniyetini yaşatma noktasında başarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 

http://cs10124.vk.me/u25968428/107380175/x_4c4bbf45.jpg

Firma, ISO 9001, Veterinerlik Sertifikası, GMP Sertifikası temelinde ürünlerini üretmektedir. Ürünlerin tamamı ayrıca İsviçre Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı onayına sahiptir.

 

Nahrin Türkiye, yetkili mercilerden gerekli izinleri aldıktan sonra başlangıç olarak 15 ürünü ile sektöre giriş yapmıştır. Saf aromatik yağlar, dermo kozmetik ürünler ve kişisel bakım ürünlerinden oluşan bu ilk serinin, gıdalar, gıda takviyeleri, çeşni ve baharatlar ile de zenginleştirilmesi hedeflenmektedir. Temel felsefesini “Kaliteli Kullan, Kaliteli Yaşa” sloganıyla tüketici ile buluşturmaktadır. Doğrudan Satış sektöründe etik hassasiyete sahip olan Nahrin Türkiye, gerek müşteriyi gerekse de distribütörlerini mağdur etmeme noktasında hassas bir kazanç ve çalışma sistemi oluşturmuştur. Müşteriyi ve distribütörü mümkün olan tüm zorlamalardan uzak tutmuştur. Başarılı temsilcileri ile birlikte Türkiye piyasasındaki ürünlerinin giriş ve çıkış kararlarını, yine başarılı liderlerinin oluşturduğu Liderler Kulübü’nde distribütörleri ile birlikte almaktadır. Bu açıdan bir çok Doğrudan Satış firmasından oldukça farklı bir Network Marketing deneyimi yaşatmaktadır.

 

İstanbul merkez olmak üzere, Bursa, Ankara ve İzmir’de depolarını açan Nahrin, Türkiye piyasasının oldukça üzerinde olan İsviçre referanslı yüksek ürün kalitesi ve etik Network Marketing kazanç sistemiyle başarıyı hedeflemektedir.

 

Nahrin Kimdir,Nahrin Ürünleri,Nahrin Türkiye ve Nahrin Üyelik Hakkında Ki tüm bilgileri Nahrin Resmi Türkiye sitesinden elde edebilirsiniz.Bizde Network Marketing Türkiye Olarak Nahrin firmasına aramıza hoşgeldin diyor ve Başarılar diliyoruz.

 

Mustafa YÜKSEL

Nahrin Türkiye Lider Danışman

Merkez Ofis

Adres:Alemdağ Cad. İlim Sk. No:23/A/AÇekmeköy/İSTANBUL

Tel:0216 312 81 11

Gsm:0506 606 37 21

Mail:mustafa@nahrinmustafa.com

Bir önceki yazımız olan 2M Enerji başlıklı makalemizde 2m direkt, 2m direkt kayıt ve 2M Direkt kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI