MAYKİTO

Ana Sayfa » HABER » MAYKİTO
Paylaş
Tarih : 21 Ekim 2013 - 8:40

maykito

MAYKİTO

İnternet mecrası o kadar büyüdü ki bizim doğrudan satış sektörü kadar,internetteki ilginç projeleri de görmezden gelmemiz olmazdı.İşte maykito denilen beta yayınına başlayan ilginç bir sosyal ağ,ama bu sosyal ağ aynı zaman da para kazandırıyor.Peki nasıl mı işte size detayları söyleyelim,artık ne kadar talep görür siz karar verin.

Maykito, cep telefonundan kendi mobil yayınını yapmanı sağlayan bir platformdur.

Maykito adınla, istediğin her şeyi yükleyebileceğin bir alan sahibi olursun. Bu alana istediğin içeriği; video, fotoğraf veya ses dosyası yükleyebilir, istediğini yazabilirsin.

 

Videolarına, fotoğraflarına, iletilerine, paylaştığın tüm içeriğe ulaşmak isteyenler, maykito adını telefonlarına yazıp 6669’a SMS atar. Böylece paylaşımlarını cep telefonunda görüntüleyebilirler.

 

Maykito’ya üye olduktan sonra 3 tane maykito adı alma hakkın var. maykito adlarının içine koyduğun içeriklerini istediğin zaman düzenleyerek maykito’larını yenileyebilirsin.

Maykito çork farklı bir oluşum,normal kişilerin takip edilmesi zor ama,ünlüler ya da çok göze batan hayranları olan bazı kişilerin bu işten daydalanacağını umuyoruz.Bakalım zamanla bunu daha iyi göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Avrupa Networking Kayıt başlıklı makalemizde avrupa network, AVRUPA NETWORK KATALOG ve AVRUPA NETWORK TÜRKIYE hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

incirakademi
İncir Akademileri

Geçtiğimiz Ay 4.Akademisini düzenleyen İncir sadece Türkiye’de ilk defa denenen Ağ pazarlama ve E-Ticaret sisteminin öncüsü değil sektörde

53218_82aa
Tupperware Chain of Confidence Türkiye

Tupperware Chain of Confidence Türkiye Türkiye’deki en başarılı global firmaların başında gelen Tupperware, Kadınlara ekonomik özgürlük

amwayankara
Amway Ankara Açıldı

Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway, bu yıl Türkiye pazarındaki 20. Yılını kutluyor. Bu kapsamda Türkiye’deki İstanbul’dan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI