Jeunesse Global

Ana Sayfa » GENEL » Jeunesse Global
Paylaş
Tarih : 06 Mayıs 2014 - 19:24

product-jeunesse-all

Network Marketing Türkiye olarak sizlere hem yerli hem global hem ülkemizde faaliyet gösteren ,yahut göstermese de Dünya da popülerliği artan Türkiye’ye gelme ihtimali olan ya da Girişimci Networklerimizin getirebileceği firmaları tanıtmaya devam ediyoruz.İşte bunlardan biri de Jeunesse Global Network Firmasıdır.

 

Jeunesse Global Cilt bakımı ve Takviyeleri ile doğrudan satış modeli kurulmuş Uluslararası bir firmadır.Jeunesse özellikle hücresel düzeyde etkisini gösterecek ciltin ve vücudun genç görünmesine katkı sağlayan ürünler üzerinde çalışmaktadır.

Jeunesse Ürünleri Kişisel bakım ve Beslenme Ürünleri olarak kısa ama etkili bir yelpazeye sahiptir.Jeunesse ürünlerini Gençlik Geliştirme Sistemi (YES) denilen bir sistemle insanların sadece genç görünmesini değil kendisini genç hissetmesini sağlayacak ürünler üretiriz sloganı ve iddiasında dır.

 

Jeunesse Cilt Bakım Ürünleri Luminesce

Ve cilt bakımı bileşeni   Luminesce serisi adın altında ürettiği, süper ücretleri genç, taze cilt hücrelerinin  Doğal yetişkin kök hücrelerinden elde edilen güçlü bir büyüme faktörü kompleksi ile aşılanmış, ürünlerin Luminesce  ailesinin bir moleküler düzeyde cilt hücrelerini canlandırır.

 

Jeunesse Beslenme Ürünleri

Jeunesse Beslenme Ürünleri ile dna ve vücuda etkisini arttırmasını amaçlayan içecek ve kapsüller sunmaktadır.Bu ürünleri 4 Çeşit olan RESERVE,AM & PM Essentials,FINITI,ProPectin,adlı ürünlerdir.

Jeunesse Global Kazanç Planı

Jeunesse ile ödeme almak için altı yol vardır:

Perakende Satış Karı
Yeni Müşteri Kazanımı Bonus
Takım Komisyonu
Liderlik Eşleştirme Bonus
Müşteri Edinme Teşvik
Liderlik Bonus Havuzu

Jeunesse Global Firmasının Türkiye’de ofisi yok ve sitesinden de Türkiye kaydı şu anda yoktur.İlgilenen Networkler Jeunesse Global Kimdir,Jeunesse Network Üyelik ve Jeunesse İle ilgili tüm bilgileri aşağıdaki iletişim kanallarından edinebilirsiniz.

 

Firma:Jeunesse

Ülke:Amerika

Genel Merkez:Florida

Resmi Site:jeunesseglobal.com

Bir önceki yazımız olan Limonian başlıklı makalemizde limonian katalog, limonian network ve limonian ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI