Global Boyut

Ana Sayfa » GENEL » Global Boyut
Paylaş
Tarih : 02 Ekim 2014 - 7:46

global-boyut

Global Boyut

Sizlere Bu Gün Tanıtımını Yapacağımız Network Marketing Firmamız Son Dönemde özellikle de serbest rekabet piyasasının artması ile yoğun şekilde artış gösteren enerji sektöründen,bir çok ilimizde gelişme gösteren enerji network sistemi ile Bu sefer karşımıza Adana Merkezli Global Boyu Firması Çıkıyor.Kısaca Global Boyut Kimdir?

Global Boyut Enerji olarak elektrik enerjisini yeterli, sürekli, çevreye uyumlu ve düşük maliyetli olarak müşterilerimizin kullanımına sunmakta ve tüm faaliyetleri, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından denetlenmektedir.

 

Global Boyut Enerji, her alanda faaliyet gösteren serbest tüketicinin elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla tamamı yerli sermaye ile kurulmuştur.

 

Daima başarı ve kalite yolunu seçen, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen, önce insan ve çevre anlayışı ile ilerleyen Global Boyut Enerji, müşteri odaklı olarak gelişen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlarına hız vererek her geçen gün büyüyen yapısı ile ülke insanına ve ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Global Boyut Enerji olarak önceliğimiz ‘’ Sorumlu işletmecilik’’ anlayışıdır.

 

Global Boyut Enerji tüm faaliyetlerini yasal ve güvenilir şekilde yürüttüğü gibi her konuda etik çerçeveler içinde kalmaya çok özen gösterir.

 

Bununla beraber, tüm faaliyetlerimizin sadece şirketimizi değil, aynı zamanda müşterilerimizi, tedarikçilerimizi, sivil toplum örgütlerini ve kamu sektörünü kısacası içinde yaşadığımız toplumu etkilediğinin bilincinde hareket ediyor ve tüm bu paydaşlar ile uyumlu, dürüst ve şeffaf bir işbirliği içinde çalışmaya çok önem veriyoruz.

 

Global Boyut Kimdir,Global Boyut Çalışma Sistemi,Global Boyut Hakkında ki Tüm Bilgilere Aşağıdaki resmi Kanallardan Ulaşabilirsiniz.

 

Firma:Global Boyut

Sektör:Enerji

Ülke:Türkiye

Merkez Ofis:Adana

Web Site:globalboyut.com.tr

Bir önceki yazımız olan Triahome başlıklı makalemizde çok katlı pazarlama, denizli network ve doğrudan pazarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI