netlioo.com - Kazandıran Platform

GanoExcel

GanoExcel

Global firmalarımızdan gano excel ;

Gano Excel, ‘Ganoderma’ sağlık endüstrisinde, uzman ve öncü olup sürekli büyüyen direkt satış şirketidir. Gano Excel, birçok hızlı gelişen tüketici maddeleri, hamur işleri, çikolatalar, ek gıda maddeleri ve içecekler, kişisel bakım, cilt bakımı ve ev ürünlerinden oluşan geniş çapta eşsiz sağlık ve gıda ürünlerini imal eder ve pazarlar.
1995 yılında Malezya’nın Kedah Darul Aman kentinde kurulan Gano Excel, Ganoderma gıdasal bağışıklık bilimine adanmış ilk sağlık şirketidir. Gano Excel, Ganoderma Lucidum’un sağlık açısından faydalarını ilk keşfeden ve paylaşan Ganoderma araştırma şirketidir. Ganoderma Lucidum, çoğu kişi tarafından dünyanın en güçlü bitkisi olarak düşünülüyor ve gıdasal faydaları var. Bu düşünceleri ve gıdasal faydalarını 5000 yılı aşkın tarihçesi destekler.
Yüksek ürün kalitesini ve güvenliğini korumak Gano Excel kültürünün bir parçasıdır ve Gano Excel, üretimdeki dünya standartlarına göre ürünlerinin içeriklerini yenilikçi formüllerle ayarlamanın, dünya çapındaki tüketicinin güven ve yükümlülüğünü geliştireceğine inanıyor.
Gano Excel’in 5K tüzel misyonu; eşsiz, yüksek ürün kalitesi sağlayarak insanların hayatlarını değiştirmede önemli rol oynar ve Gano Excel’in ispatlanmış iş fırsatları insanların hayallerini, amaçlarını ve isteklerini başarmada ayrıca etkilidir.
60’ı aşkın ülke ve bölgeyi kapsayan ticaret ağıyla ve dünya çapında yaklaşık 5 milyon tüketici zenginliği ile Gano Excel’in Avrupa ve Afrika bölgelerinde pazar bulma çabaları hala devam etmektedir ve 2010 yılına kadar ‘ 10 yılda 100 millet’ vizyonuna ulaşması umulmaktadır.
Profesyonel, yenilikçi ve ileri görüşlü kişilerden oluşan yönetim kurulu, Gano Excel’in dünya çapında ünlü ve çok uluslu bir şirket olma başarısına katkıda bulunmuştur.

Gano Excel Ürünleri özellikle kahvesiyle ünlenen ama bunun yanında gıda takviyesinden,kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine kadar çok çeşitli ürün gamı bulunmaktadır.Türkiye’de ganoexcelle ilgilenen ciddi bir yapılanma vardır.Aşağıdaki adresten hem Türkiye Hemde Global sitesini inceleyebilirsiniz.

http://www.ganoexcel.com

http://www.ganoexcelturkey.com

Bir önceki yazımız olan Doterra başlıklı makalemizde doterra, doterra nedir ve doterra network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments are closed.

fgxpress