E-Ticaret Kiti

Ana Sayfa » GENEL » E-Ticaret Kiti
Paylaş
Tarih : 16 Aralık 2013 - 7:06

logo2

E-Ticaretin son yıllarda göstermiş olduğu gelişim ETİD tarafından “Türkiye’de Online Alışveriş Rakamları ve İstatistikleri” konulu çalışmayla bir kez daha gözler önüne serildi.

Türkiye’de ki e-ticaret hacminin geçtiğimiz yıldaki %35′lik büyümesini hatırlatan ETİD, 2015 yılındaki hedef olarak 62 milyar TL’yi gösteriyor. Bu hedef 2012 yılındaki e-ticaret hacminin 2 katı kadar.

En çok satılan ürünlerle ilgili de bir istatistik yayımlayan ETİD erkeklerde en büyük satış hacminin %39 ile elektronik ürünlerde, kadınlarda ise %41 ile giyim ve aksesuar ürünlerinde olduğunu belirtiyor.

Yine istatistiğe göre en fazla satış yapılan iller olarak İstanbul, Ankara ve İzmir ön plana çıkıyor. ETİD’in hazırlamış olduğu raporda daha bir çok bilgiyi bulabilmek mümkün. Tüm bu istatistikler Türkiye’de ki e-ticaret sektörünün girişimciler için büyük avantaj sağladığını gösteriyor.

İster Kendi Ürününüzü Satmak İsteyin İsterseniz Hiç Ürününüz Olmadan Hazır Ürünlerin Olduğu size Sadece Tanıtımınızın yapmanın kaldığı Onbinlerce Ürüne Sahip Mağazaya Sahip Olun.Hepsini Bir Arada E-Ticaret Kitinde Bulabilirsiniz.Demoların ve Testlerin Olduğu İsterseniz Network Marketing Sistemininde Uygulanabildiği Sistemi E-ticaret yapmak isteyen herkesin incelemesini tavsiye ederiz.

 

E-TİCARET KİTİ İÇİN BURADAN TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan Panel Station Anketleri başlıklı makalemizde anket doldur, anket doldur kazan ve anket firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI