Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır

Ana Sayfa » EĞİTİM » Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır
Paylaş
Tarih : 18 Şubat 2014 - 12:32

hibekredi

Son Dönemde Girişimci sayısında artan sayı aynı paralelde sermaye gereksiniminide doğurmuştur.Çok iyi fikirleri ve projeleri olan fakat başlangıç için yeterli olmayan sermayeleri nedenle girişimlerini ileri tarihlere erteleyen,ya da bekleten girişimciler için özellikle KOSGEB destekli krediler ön plana çıkmaktadır.

 

Bu anlamda 30 Bin Tl Geri Ödemesiz, 1 Sene sonrada 70 Bin Tl’ye kadar faizsiz geri ödemeli devlet tarafından verilen bu kredi dikkat çekmektedir.Özellikle Girişimci bayanlara tarafından yoğun bir şekilde rağbet gören destek kredisi dışında,yine kalkınma ajansları,avrupa birliği fonu gibi değişik birimlerden de kredi talep edilebilmektedir.

Bu anlamda özellikle kredilerin nasıl alınacağı,nasıl başvuru yapılacağı konusunda bir çok ,danışman firma kurulmuştur.Bu firmalar daha hızlı şekilde ,girişimci destek kredisi almanız için başvurularınızı ve işlemlerinizi hızlandırmaktadır.İşte bu bağlamda daha az maliyetli bir danışmanlık ve yol gösterici olarak e-kitap tarzı çok detaylı bir destek ürünü ortaya çıkmıştır.

 

Bu Kitap ile binlerce kişi başvurusunu ve işlemlerini daha kolay ve sistemli bir şekilde yaparak kredilerini hızlı bir şekilde alma imkanına kavuşmuştur.

 

Hibe Kredi Destek İçin Buradan Tıklayarak Siteyi İnceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TWOLİNE başlıklı makalemizde ankara marketing, ankara network ve ankara network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI