Burke Hedges

Ana Sayfa » BİYOGRAFİ » Burke Hedges
Paylaş
Tarih : 26 Haziran 2013 - 11:10

burke-hedges

Dünyaca ünlü bir yazar, konuşmacı ve eğitmen, Burke Hedges kitlelere girişimcilik sanatı ve  onun nasıl kullanarak hayatlarını yeni bir oluşuma dönüştürmeye yönelik çalışmalar yapmış,özelliklede network marketing camiasında tanınan, kitapları takip edilen birisidir.

 

Şu anda son yılların en verimli ekonomik çağını yaşamaktayız. Ancak, hala milyonlarca insan bir bordrodan diğerine günlerini sayarak, ve borçlarını karşılamak için her geçen gün daha uzun mesai yaparak yaşamakta.

Neden? Çünkü yanlış gelir Neden? Çünkü yanlış bir gelir planını benimsemiş durumdalar? Zamanına-Karşılık-Para-Tuzağına düşmüş durumdalar. Siz de çok iyi bilirsiniz bu planı. Bir günlük çalışmaya karşılık bir günlük ödeme. Veya bir aylık çalışmaya karşılık bir aylık maaş. Kulağa tanıdık geliyor değil mi? (Boru Hattından Esinlenme Arka Kapak)

 

 

1985 yılından beri, Burke onun nüfuz eden bir anlayış ve ilham verici sözlerle en çok satan kitap listesine girmiş 7 adet kitap yazmış, çok sayıda şirket, ve dünya üzerindeki milyonlarca insana ilham kaynağı olmuştur.En önemli kitapları arasında Türkçe’ye de çevrilmiş olan SİZ BİR ŞİRKETSİNİZ,Özellikle network marketing işi ile ilgilenenlerin muhakkak okuması gereken fırsatı 1e1 kopyalama ve Boru Hattından Esinlenme kitapları dikkat çekmektedir.

 

159996

Bir önceki yazımız olan Kyani Türkiye başlıklı makalemizde kyani, kyani doğrumu ve kyani doğrumudur hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI