Bonofa Cube 7

Ana Sayfa » GLOBAL FİRMALAR » Bonofa Cube 7
Paylaş
Tarih : 23 Haziran 2014 - 13:05

bonofa

Bu gün sizlere tanıtacağımız Uluslararsı Firma Almanya Merkezli Teknoloji firması Bonofa ve Diğer adı ile Cube 7 Firmasıdır.Şimdi Kısaca Bonofayı ve Projeleri olan Cube 7 Firmasını İnceleyelim.

Bonofa İş ağı Cube 7 Bir Alman Şirketidir.Şirketin kurucuları Thomas Kulla, Martin Böhm ve Detlef Tilgenkamp’dir.

Martin şirketin ürünler ve sisteme dahil edece yeniliklerle ilgili sorumlusudur.Thomas ve Detlef finansman bölümü sorumludur.

 

 

Cube 7 Nedir

Cube 7 İnternette Gelişmekte olan 5 Büyük Eğilim Üzerinde Çalışma Yapmaktadır.Bunlar;

 

İletişim

Eğlence

Oyun

Alışveriş

Uygulamalar

 

 

Bonofa Cube 7 Aslında hem sosyal ağda kullanmakta olduğumuz,hemde internet teknolojilerini yoğun olarak kullandığımız mobil pazar da yer alarak tüm sistemleri bir araya getirmeyi hedeflemiştir.Özellikle sosyal ağ ve iş ağı uygulamaları ile ön plana çıkmaktadır.Giriş ücretleri ve paketleri olan cube 7 şu anda aktif olarak Türkiye’de faaliyet göstermemektedir.Fakat aldığımız bilgilere göre yakın zaman da Türkiye pazarında da yer almak istiyorlar.

 

 

Bizim Network Marketing olarak gördüğümüz  eksi yanları ülkemizde hem yasal olarak hem de manevi olarak kabul edilmeyen casino tarzı işlemlerinde bonofa içerisinde yer almasıdır.Ayrıca paket fiyatlarının yüksekliği de network marketng camiasında nasıl etki gösterecek onu da çalışmalara başladığında daha iyi göreceğiz.

 

 

Bonofa Nedir,Bonofa Türkiye,Bonofa İş Planı,Cube7,Cube7 Nedir ,bununla alakalı tüm bilgileri aşağıdaki resmi site bilgilerinden elde edebilirsiniz.Alman merkezli olan Bonofa firması ile alakalı yeni gelişmeleri,çalışma ilerleyişlerini yine sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Firma:Bonofa

Ülke :Almanya

Web Site:bonofa.com

Bir önceki yazımız olan Vegas Cosmetics başlıklı makalemizde alman firmaları, alman network firmaları ve çok katlı pazarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

nahrintürkiye
Nahrin Türkiye

Türkiye’de Network Marketing alanında ki ilgi ve yabancı firmaların Türkiye’ye gelişleri devam ediyor.İşte bu firmalardan biri de Nahrin Bir

PartyLite
Party Lite Türkiyede

Dünya Devleri Türkiye’ye Gelmeye Devam Ediyor,İşte yine kurumsal bir bakış açısı ile  işini ciddi yapan Doğrudan Satış Firmalarından

saveway
Saveway İnternational

Saveway İnternational Bu gün sizlere tanıtacağımız firma yine son dönemde en çok kuruluşların yaşında cash back yani geri ödemi ile çalışma

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI