Beruby İle Kazan

Ana Sayfa » GENEL » Beruby İle Kazan
Paylaş
Tarih : 21 Kasım 2013 - 15:15

logo_header_about_tr

 

Network Marketing TR Olarak sizlere klasik network marketing firmaları olduğu gibi yeni nesil cashback ve anket firmaları gibi oluşumları da tanıtmaktayız.İşte tamamen ücretsiz olan ve bir çok faaliyetlerinizde kazandıran bir sistem olan,Beruby İnternet kullanımı keyifli halae getirirken aynı zaman da para ve ödüller kazandıran çok farklı bir sisteme sahiptir.Uluslararası bir firmadır.

Beruby nasıl çalışır?

Beruby kayıt, ziyaret, video izleme, fanı olma, beğenme, alışveriş vb. işlemlerle size para kazandırmanın yollarını sağlıyor. Anlaşmalı olduğu şirketlerin sayfalarını ziyaretiniz, kayıdınız, yorumlarınız, görüşleriniz, alışverişleriniz vb. işlemlerinizle şirketlerin herbir kişi için belirttiği %likten pay almanızı sağlıyor. Bazı işlemler bir kez yapılırken bazılarında hergün tekrarlanan işlemler olduğundan çok kazançlı hale gelebiliyor.

 

Cashback: Temel olarak 300′den fazla mağazada gerçekleştirdiğiniz her alışveriş için TL olarak gelir elde edecek ve bunu beruby bakiyenizde göreceksiniz. Bu gelirler web sitelerinin beruby’e verdiği komisyonlardan geliyor ve biz bunun%100′ünü kullanıcılarımıza dağıtıyoruz.

 

Kuponlar: yüzlerce mağaza online alışverişlerde ya da fiziksel mağazalarda kullanılmak üzere kuponlar ya da indirim kodları sunuyor. beruby tüm bu kuponları tek bir yerde topluyor böylece alışverişlerinizi indirimli şekilde yapıp tasarruf edebilirsiniz.

 

Fırsatlar: beruby bakiyenizdeki birikimlerinizi arttırmak amacıyla alışveriş yapmadan para kazanabileceğiniz birçok yöntem sunuyor (mesela anket doldurmak, video izlemek, sitelere kayıt olmak vb.).

 

Yararlı bilgiler: beruby 2007 temmuz ayında İspanya’da kurulmuştur ve bugün 14 ülkede faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ulaşmış, yıllık olarak 20 milyon euro satış hacmi sahip, aylık 2,5 milyon ziyaret almakta ve 10 milyon sayfa gösterimine sahiptir.

memberformv2_signup_button

Beruby Firmasına Üyelik Tamamen Ücretsizdir.Üye Olmak İçin Lütfen Burayı tıklayınız.

beruby.com - Güne biriktirerek başlayın

Bir önceki yazımız olan Apexkom başlıklı makalemizde APEXKOM, APEXKOM ESKIŞEHIR ve APEXKOM FIRMASI hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

drreishi
Dr Reishi

Dr Reishi Bildiğiniz gibi Network Marketing Sektöründen Ürün en önemli kavramlardan biridir.Son dönemde de özellikle Reishi Mantarı bir diğer

firsatist
Fırsatist

Fırsatist Bu Gün sizlere tanıcatağımız firmamız artık network marketing sektörü ile özleşmiş diyebileceğimiz giyim sektöründen bir firma

ogansia
Ogansia

Bu gün sizlere Tanıtacağımız firmamız Bursa Merkezli Ogansia Firmasıdır.Ogansia Kısaca Ogansi Firmasını Kendi Dillerinden Özetlemek Gerekirse;     OGANSİA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI