Banu Çaycı

Ana Sayfa » BİYOGRAFİ » Banu Çaycı
Paylaş
Tarih : 04 Mart 2013 - 17:00

banucayci

Bu günki sizlere tanıtacağımız biyografi Herbalife uluslararası Bilim kurulunda yer alan tek Türk Prof.Dr.Banu Çaycı;

Prof.Dr.Banu ÇAYCI kimdir?

Prof. Dr. Banu ÇAYCI, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Uzmanlığını Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalında tamamladı. Mezuniyeti bittikten sonra aynı kurumda Akademisyen olarak görevini sürdürdü.

 

2004- 2008 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi Koordinatörlüğü, Merkez Biyokimya Hormon ve Aile Servis Laboratuarı Başkanlığını yürütmüştür. Tıbbi laboratuarlarda Akreditasyon, kanıta dayalı laboratuar, başaranlığını yürüttü, çalışmalarında kanser ve obezite, egzersiz, antioksidan sistemleri üzerine odaklanmıştır.

 

Avrupa Önleyici ve İyileştirici ve Anti-Aging Tıp Derneği, Avrupa Kanser Araştırma Derneği ve Türk Biyokimya Derneği üyesidir. “Obezitenin Biyokimya Mekanizması” ve “Yaşlanma Etkileri İyileştirmede Vitamin Minerallerin Kullanımı” üzerine dersler vermiştir. Çin Tıbbına da ilgi duyan Prof. Dr. Banu ÇAYCI uluslararası yayınlar topluluğu Ankara şube başkanlığını yürütmektedir.

 

Sağlık üzerine pek çok televizyon programlarına konuk olmuş ve bir süre özel kanallarda kendi programını hazırlayıp sunmuştur.

Böyle değerli bilim insanlarımızın uluslararası firmaların önemli kademelerinde yer almaları bizleri gerçekten mutlu kılmaktadır.İlerleyen dönemlerde bu sayının daha da artmasını umuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Nihal Paşalı Taşoğlu başlıklı makalemizde çok katlı pazarlama, çok katlı pazarlama kitabı ve çok katlı pazarlama nihal paşalıoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sinan-Ergin
Sinan Ergin Kimdir

Bu Gün Sizlere Biyografisini tanıtacağımız Kişi Son Dönemde verdiği eğitimlerle,yazdığı kitaplarla adından sıkca söz ettiren Sinan Ergin; Profesyonel

Burke Hedges

Dünyaca ünlü bir yazar, konuşmacı ve eğitmen, Burke Hedges kitlelere girişimcilik sanatı ve  onun nasıl kullanarak hayatlarını yeni bir oluşuma

İpek Sarıkaya

İpek Sarıkaya Bu gün sizlere kendi anlatımı ile tanıtacağımız Biyografi,uzun yıllar network marketing sektöründe üst düzey yöneticilik

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI